GENÇ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ

4 posters

DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ Empty DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ

Mesaj tarafından M@rcos 2006-11-24, 1:32 pm

TÜRÜ'NÜN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
Programın adı : Got All Media
Program Sürümü : v5.0.0.2
Program Boyutu : 9.50 Mb.
Platform : Windows 2000/XP
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz

Bu program için çok fazla yazacak birşeyim yok. Çünkü bu programın neresini ve hangi özelligini yazacağımı bilemiyorum ki. Bu kadar programlarla iç içe olan biri olmama rağmen, ben bugüne kadar böyle detaylı bir medya programı görmedim desem inanın.
TV istasyonu mu desem, Radyo İstasyonu mu desem, Video Oynatıcısı mı desem, Web Görüntüleyici mi desem.. Ne desem bilemiyorum. Ben bile henüz bu taze programın her yerini keşfedemeden heyecanla sizlerle paylaşmak istedim. Bakalım sizlerde beğenecekmisiniz ?
Medyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programın içeriginde mevcuttur. HDTV veya DVB, DVD, filmler, müzik, fotoğraflar, Internet radyosu, ağ tarayıcısıyla PVR, ve RSS okuyucusu. Menüleri ve medya idare modüllerini tasarlayın. Yerel olarak veya uzaktan birleşik ağ servisçisi ile kayıtları programlayın, resimlerinizi görüntüleyin, SlaytShow'a dönüştürün. ve daha neler...
Programı ilk yükleyip test ettiğim de inanın çok şaşırdım, program o kadar tatlı bir arayüze sahip ki, resmen desktop olarak görev yapıyor ve bütün medyalarınız elinizin altına geliyor.

DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ Gizlimesajgf5

En son Nescafe tarafından 2006-12-21, 9:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
M@rcos
M@rcos
Admin
Admin

Erkek
Burç : Akrep

DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ Empty Geri: DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ

Mesaj tarafından *HIRÇIN* 2006-11-28, 6:30 am

tesekkurler... 0021
*HIRÇIN*
*HIRÇIN*
G-F Sevdalısı
G-F Sevdalısı

Erkek
Burç : ASLAN

DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ Empty Geri: DÜnyanİn En Kapsamlİ Medİa Programİ

Mesaj tarafından Robert_deniro 2006-12-03, 3:53 am

emeğine sağlık tşkler..
Robert_deniro
Robert_deniro
G-F Sevdalısı
G-F Sevdalısı

Erkek
Burç : Kova

Mesaj tarafından aliibek 2007-02-16, 8:49 am

Sağolasın arkadaş
aliibek
aliibek
Genç Yeni Üye
Genç Yeni Üye

Erkek

Mesaj tarafından aliibek 2007-02-16, 8:50 am

Sağolasın arkadaş
aliibek
aliibek
Genç Yeni Üye
Genç Yeni Üye

Erkek

- Similar topics