GENÇ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İnternetden para kazanma yönüntemi+Resimli anlatım

İnternetden para kazanma yönüntemi+Resimli anlatım Empty İnternetden para kazanma yönüntemi+Resimli anlatım

Mesaj tarafından adem510 2008-02-07, 9:42 am

Slm arkadaşlar anlatacaklarımı her gün 1 dk ayırarak yaparak iyi miktarlar da para kazanabilirsiniz.
1. adım: ilk yapmanız gereken Paypal'a üye olup kendinize bir Para hesabı açmak.Paypal dediğimiz uluslararası ünlü internet üzeri güvenli alışveriş sitesi denilebilir.Bu site kredi kartı ile alışveriş imkanı sunuyor.Reklem sitelerinden kazandığınız paraları bu siteye aktarılacak ve Paypalı destekleyen bütün alışveriş sitelerinden istediğini alabileceksiniz. Onun için buraya üye olmak önemli.Siteye üye olmanız aşagıda anlatacağım siteye (Bux.to) üye olurken gerekecek.Eğer Paypal adresine üye olamadıysanız Resimli Anlatım İçin Tıklayın
Paypal a Üye Olduktan sonra ;
2. adım: Bux.to sitesi;bizim parayı kazanacağımız asıl site bu.
Bux.to üye olduktan sonra "Surf Ads"bölümündeki reklamlara tıklıyoruz.Her tıklama sonucunda bir popup penceresi açılıyor ve sizden 30 saniye o sitede kalmanız bekleniyor. Tıklanan her reklam sonucunda bux.to size $0.01 ödeme yapıyor. Bu tarzda çok fazla program mevcut web üzerinde, bux.to digerlerinden farkı üye yaptığınız kişilerin her reklam gösteriminden yine $0.01 kazanmanız. Alt üyenizin kazancının yüzde yüzünü alıyorsunuz.Örnek verecek olursak bir gün içinde 30 reklama tıkladığınızı düşünelim 0.30 $ 50 alt üyeniz varsa ve onlar da gün içinde 25 kere reklamlara tıkladıklarında kazancınıza günlük 12.5 $ daha eklenmiş oluyor.Bu şekilde aylık kazancınız 364 $'a kadar çıkabiliyor. Alt üye sayınız arttığında kazancınız diğer programlara göre katlanarak ilerleyecek. Çünkü yazımın başında da söylediğim gibi alt üyelerinizin kazancının %100 alıyorsunuz.
Not:Destek linki de normal link de aynıdır tek fark destek linkinde referans olarak beni gösterşyosunuz tabii isterseniz.
Destek Linki: Üye olmak için tıklayın->
Normal Link: Üye olmak için tıklayın->
Üye olurken sorun yaşadıysanız: Resimli Anlatım İçin Tıklayınız
adem510
adem510
Genç Yeni Üye
Genç Yeni Üye

Erkek

- Similar topics