GENÇ FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akustik Ürünlerin Uzman İsmi

Aşağa gitmek

Akustik Ürünlerin Uzman İsmi Empty Akustik Ürünlerin Uzman İsmi

Mesaj tarafından Prolesion 2015-03-10, 6:09 pm

Akustik Ürünlerin Uzman İsmi

Sesin en az yansıma ve en yüksek kalite ile dinleyici ulaşması gereken camii, konferans salonu, toplantı odası, tiyatro gibi mekânlarda akustik düzenlenme yapılması mutlak önem arz etmektedir. Akustik düzen yapılmayan mekânlarda ses duvar yüzeylerinden yansıyarak ve dışarıdaki sesin içeriye girmesi sonucunda ses kalitesi ve ses netliği bozulmaktadır. Akustik düzen özellikle duvar, tavan gibi ses yansımasını en fazla olduğu yerlerde akustik kaplama kullanılarak sağlanabilir.

Estetik ve Akustik Düzen İçin

Akustik kapı kullanımı ile dışarıdan gelen seslerin iç ortama yayılması ve iç ortamdaki seslerin kapı üzerinden yansıması engellenmektedir. Aynı zamanda akustik malzeme ile kaplı bir oda ve ya salonda normal bir kapı bulunması hem estetiği hem de akustik düzeni bozmaktadır.
Özellikle akustik kumaşlar duvarlardaki panellerde akustik düzeni sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Panellerin ön ve arka yüzeylerinde kullanılan kumaşlar sesin duvardan yansımasını engeller ve sesin emilimini sağlayarak ses kalitesinin bozulmamasını sağlar.

Maksimum Ses Kalitesi Ve İletimi İçin Akustik Ürünler

Ses kalitesi ve ses iletiminin maksimum düzeyde olmasının amaçlandığı ortamlarda kullanılan akustik ürünlerin uzman ismi olan sesyalıtımsüngerleri.com internet sitesini ziyaret ederek hem ürünler hakkında daha fazla bilgi elde edebilir hem de fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Prolesion
Prolesion
Genç Yeni Üye
Genç Yeni Üye

Erkek
Mesaj Sayısı : 6
Yaş : 30
Kayıt tarihi : 10/03/15

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz